• Default font size
  • Decrease font size

Unihokejowe zmagania

Email Drukuj PDF

W poniedziałek (30 kwietnia 2012r.) uczniowie Zespołu Szkół Publicznych w Suchaniu po raz kolejny rywalizowali w Wiosennym Turnieju Unihokeja Dzikich Drużyn o Puchar Burmistrza Suchania. Chęć uczestnictwa w zmaganiach zgłosiło sześć samodzielnie utworzonych przez młodych sportowców zespołów. Wyniki meczów eliminacyjnych:

grupa A: Dziki Tańczą - Sparta Suchanówko 2:1, Sparta Suchanówko - Bombowe Dziewczyny 3:1, Bombowe Dziewczyny - Dziki Tańczą 1:1

grupa B: No Worries - Atomówki 2:0, Atomówki - F-16 1:0, No Worries - F-16 2:1

W finale Turnieju spotkały się drużyny No Worries i Dziki Tańczą. Pierwszy z wymienionych zespołów zwyciężył 2:1. W mistrzowskim składzie zagrali: Kinga Kacpura (kapitan), Diana Klamek, Marcelina Cimuchowska, Kamil Kacpura, Dominik Stolarczyk, Marek Kozioł i Krzysztof Chałubiec. W meczu o III miejsce Sparta pokonała Atomówki 3:0. V miejsce wywalczyły Bombowe Dziewczyny pokonując 3:2 drużynę F-16. Najskuteczniejszą zawodniczką Turnieju okazała się Marcelina Cimuchowska (5 bramek). Wśród chłopców najlepszy był Alan Iwanicki ze Sparty Suchanówko (4 bramki). Więcej zdjęć z Turnieju znajdziesz tutaj [klik].

You are here: Szkoła Aktualności Unihokejowy Turniej w Suchaniu