LUKS KUSY

Uczniowski Klub Sportowy Kusy przy Zespole Szkół Publicznych w Suchaniu

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Liga Halowa 2010/2011 - strzelcy

Email Drukuj PDF

 

KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH STRZELCÓW PO VIII KOLEJCE (06.02.2011):

  1. Kamil Jankowski (Orzeł Pęzino)  -  28
  2. Adrian Śniadecki (Sezam)  -  24
  3. Damian Sałapata (Bafana)  -  14
  4. Dawid Mańkowski (Shilton)  -  14
  5. Krzysztof Piesyk (Actimel)  -  13
  6. Łukasz Łaszczuk (Team Lutkowo)  -  13
  7. Łukasz Walus (Shilton)  -  13
  8. Tomasz Duda (Sezam)  -  12
  9. Kamil Ważny (Bafana)  -  12
  10. Paweł Szczepanek (Unia Golina)  -  11
  11. Łukasz Kuchenbeker (Orzeł Pęzino)  -  11
  12. Daniel Piesyk (Actimel)  -  11
  13. Przemysław Graczyk (Shilton)  -  10
  14. Andrzej Kierek (Modrzewo)  -  10
  15. Krzysztof Węgrzyn (Modrzewo)  -  10
  16. Stefan Parobek (Unia Golina)  -  9
  17. Artur Sobieski (Tiger Boss)  -  9
  18. Łukasz Wójcik (Actimel)  -  9
  19. Paweł Pasierbiewicz (Modrzewo)  -  9
  20. Paweł Wiśniewski (Unia Golina)  -  9
  21. Wojciech Przybylski (Tiger Boss)  -  8
  22. Radosław Wiśniewski (Tiger Boss)  -  8
  23. Paweł Szczerba (Shilton)  -  8
  24. Andrzej Jodłowski (Modrzewo)  -  7
  25. Jacek Skórka (Tiger Boss)  -  7
  26. Marian Sałapata (Bafana)  -  7
  27. Karol Machocki (Saturn Szadzko)  -  7
  28. Mariusz Ambroży (Actimel)  -  7
  29. Arkadiusz Graczyk (Orzeł Pęzino)  -  6
  30. Andrzej Wójcik (Actimel)  -  6
  31. Paweł Kubala (Team Lutkowo)  -  6
  32. Rafał Dziugieł (Saturn Szadzko)  -  6
  33. Daniel Niemczynowicz (Tiger Boss)  -  6
  34. Radosław Kubera (Tiger Boss)  -  5
  35. Andrzej Jóźwik (Modrzewo)  -  5
  36. Dariusz Woźniak (Modrzewo)  -  5
  37. Dawid Śliwiński (Team Lutkowo)  -  4
  38. Dawid Parobek (Unia Golina)  -  4
  39. Paweł Parobek (Unia Golina)  -  4
  40. Jacek Kłyszejko (Modrzewo)  -  4
  41. Krzysztof Łukiewicz (Modrzewo)  -  4
  42. Tomasz Adrabiński (Shilton)  -  4
  43. Jarosław Grzeszczyk (Tiger Boss)  -  3
  44. Norbert Pukajło (Team Lutkowo)  -  3
  45. Wojciech Płoński (Team Lutkowo)  -  3
  46. Damian Maruszewski (Saturn Szadzko)  -  3
  47. Przemysław Woźniak (Bafana)  -  3
  48. Sylwester Astemborski (Orzeł Pęzino)  -  2
  49. Piotr Armata (Saturn Szadzko)  -  2
  50. Damian Żaba (Orzeł Pęzino)  -  2
  51. Paweł Sochacki (Orzeł Pęzino)  -  2
  52. Paweł Michalski (Saturn Szadzko)  -  2
  53. Michał Walus (Shilton)  -  2
  54. Marcin Mańkowski (Sezam)  -  2
  55. Karol Kwolek (Orzeł Pęzino)  -  2
  56. Bartosz Banaś (Bafana)  -  1
  57. Radosław Huninik (Tiger Boss)  -  1
  58. Michał Morawski (Tiger Boss)  -  1
  59. Zbigniew Kacpura (Tiger Boss)  -  1
  60. Paweł Zaremba (Shilton)  -  1
  61. Piotr Klenczan (Modrzewo)  -  1
  62. Daniel Sobczak (Saturn Szadzko)  -  1
  63. Mariusz Woźniak (Actimel)  -  1
  64. Dawid Śliwiński (Team Lutkowo)  -  1
  65. Adam Panasiuk (Bafana)  -  1
  66. Kuba Modrzejewski (Modrzewo)  -  1
  67. Dawid Sarecki (Saturn Szadzko)  -  1
  68. Piotr Niemczynowicz (Tiger Boss)  -  1
  69. Sadocha (Shilton)  -  1
  70. Arkadiusz Szpak (Sezam)  -  1
  71. Emil Sobczak (Bafana)  -  1
  72. Patryk Filarowski (Bafana)  -  1
  73. Bartosz Tyrkała (Modrzewo)  -  1
You are here: Liga Halowa 2010/2011 - STRZECY